Summa:
0 kr
0

Acer Aspire one D255-D260

899,00 kr
Inkl. moms
Laptopbatteri passande tex till Acer Aspire one D255-D260 mfl

OBS!! 4-14 dagars leverans.

Batterierna levereras grundladdade, behöver därför laddas innan första användning!

Kapacitet mAh: 4200 mAh / 47 Wh
Spänning volt: 11,1v
Batterityp: Li-ion
Fysisk storlek: 203.6mm x 51.8mm x 26.4mm
Garanti: 3 månader
Frakt: Gratis
Vikt: 266 gr

Istället för:
Orginalbatteri
CL1261
AK.003BT.071
AK.006BT.074
AL10A31
AL10B31
AL10G31
D260-2Bkk
D260-2Bp
D260-2BQGkk-XP616 3G
D260-2BQss_XP316
D260-2DQkk_W7625
D260-2DQpu_W7625
D260-2Dqss_w7625
d260-2dquu_w7625
d260-n51b/k
d260-n51b/kf
d260-n51b/m
d260-n51b/p
d260-n51b/s
d260-n51b/sf

Passar till:
Aspire one D255-D260
Acer Aspire one 360 (260)
Acer Aspire one 522
Acer Aspire one D257
Acer Aspire one D257E
Acer Aspire one D260
Acer Aspire one D260-2028
Acer Aspire one D260-2097
Acer Aspire one D260-2203
Acer Aspire one D260-2207
Acer Aspire one D260-2344
Acer Aspire one D260-2365
Acer Aspire one D260-23797
Acer Aspire one D260-2380
Acer Aspire one D260-2440
Acer Aspire one D260-2455
Acer Aspire one D260-2571
Acer Aspire one D260-2576
Acer Aspire one D260-2680
Acer Aspire one D260-2919
Aspire one 522
Aspire one 722
Aspire one AOD255
Aspire one AOD255-A01B/B
Artikelnummer:
1562015
Lagerstatus:
Ej i lager
Visa lagerstatus i butik
Borlänge
Ej i lager
Ej i lager
Borås 1912
Ej i lager
Ej i lager
Eskilstuna 2
Ej i lager
Ej i lager
Frölunda
Ej i lager
Ej i lager
Gävle
Ej i lager
Ej i lager
Halmstad
Ej i lager
Ej i lager
Helsingborg
Ej i lager
Ej i lager
Huvudlager
Ej i lager
Ej i lager
Jönköping
Ej i lager
Ej i lager
Kalmar
Ej i lager
Ej i lager
Karlstad
Ej i lager
Ej i lager
Kungälv
Ej i lager
Ej i lager
Linköping
Ej i lager
Ej i lager
Motala
Ej i lager
Ej i lager
Piteå
Ej i lager
Ej i lager
Skellefteå
Ej i lager
Ej i lager
Skövde
Ej i lager
Ej i lager
Stigs Center
Ej i lager
Ej i lager
Sundsvall
Ej i lager
Ej i lager
Trollhättan
Ej i lager
Ej i lager
Umeå
Ej i lager
Ej i lager
Uppsala
Ej i lager
Ej i lager
Varberg
Ej i lager
Ej i lager
Västerås
Ej i lager
Ej i lager
Växjö
Ej i lager
Ej i lager
Örebro
Ej i lager
Ej i lager
Örnsköldsvik
Ej i lager
Ej i lager
Östersund
Ej i lager
Ej i lager
Hos oss handlar du fraktfritt!
( gäller alla artiklar undantaget start/förbrukningsbatterier som levereras fraktfritt vid
order över 3000 kronor)
Batterilagret, din batteriexpert på nätet!
Batteri eller laddare? I vår webshop hittar du ett stort utbud av batterier och laddare.
Vi lagerför bl.a startbatterier, marinbatterier,verktygsbatterier, blyackar, stavbatterier, knappceller.
Hos oss finner du även batteri till hörapparat, kamera, mobiltelefon, gps m.m.
Kort sagt alla batterier "från klocka till truck"

Hittar du inte ditt batteri? Kontakta någon av våra 27 butiker så hjälper vi dig.
Svenska Batterilagret är certifierade enligt ISO 9001 och 14001

 

Batterilagret Batterilagret