Summa:
0 kr
0

Acer Aspire one D255-D260

445,00 kr
Inkl. moms
Laptopbatteri passande tex till Acer Aspire one D255-D260 mfl

OBS!! 4-14 dagars leverans.

Batterierna levereras grundladdade, behöver därför laddas innan första användning!

Kapacitet mAh: 4200 mAh / 47 Wh
Spänning volt: 11,1v
Batterityp: Li-ion
Fysisk storlek: 203.6mm x 51.8mm x 26.4mm
Garanti: 3 månader
Frakt: Gratis
Vikt: 266 gr

Istället för:
Orginalbatteri
CL1261
AK.003BT.071
AK.006BT.074
AL10A31
AL10B31
AL10G31
D260-2Bkk
D260-2Bp
D260-2BQGkk-XP616 3G
D260-2BQss_XP316
D260-2DQkk_W7625
D260-2DQpu_W7625
D260-2Dqss_w7625
d260-2dquu_w7625
d260-n51b/k
d260-n51b/kf
d260-n51b/m
d260-n51b/p
d260-n51b/s
d260-n51b/sf

Passar till:
Aspire one D255-D260
Acer Aspire one 360 (260)
Acer Aspire one 522
Acer Aspire one D257
Acer Aspire one D257E
Acer Aspire one D260
Acer Aspire one D260-2028
Acer Aspire one D260-2097
Acer Aspire one D260-2203
Acer Aspire one D260-2207
Acer Aspire one D260-2344
Acer Aspire one D260-2365
Acer Aspire one D260-23797
Acer Aspire one D260-2380
Acer Aspire one D260-2440
Acer Aspire one D260-2455
Acer Aspire one D260-2571
Acer Aspire one D260-2576
Acer Aspire one D260-2680
Acer Aspire one D260-2919
Aspire one 522
Aspire one 722
Aspire one AOD255
Aspire one AOD255-A01B/B
Artikelnummer:
1562015
Lagerstatus:
Slut i lager
Visa lagerstatus i butik
Borlänge
Slut i lager
Slut i lager
Borås 1912
Slut i lager
Slut i lager
Eskilstuna 2
Slut i lager
Slut i lager
Frölunda
Slut i lager
Slut i lager
Gävle
Slut i lager
Slut i lager
Halmstad
Slut i lager
Slut i lager
Helsingborg
Slut i lager
Slut i lager
Huvudlager
Slut i lager
Slut i lager
Jönköping
Slut i lager
Slut i lager
Kalmar
Slut i lager
Slut i lager
Karlstad
Slut i lager
Slut i lager
Kungälv
Slut i lager
Slut i lager
Linköping
Slut i lager
Slut i lager
Motala
Slut i lager
Slut i lager
Mölndal
Slut i lager
Slut i lager
Piteå
Slut i lager
Slut i lager
Skellefteå
Slut i lager
Slut i lager
Skövde
Slut i lager
Slut i lager
Stigs Center
Slut i lager
Slut i lager
Sundsvall
Slut i lager
Slut i lager
Trollhättan
Slut i lager
Slut i lager
Umeå
Slut i lager
Slut i lager
Uppsala
Slut i lager
Slut i lager
Varberg
Slut i lager
Slut i lager
Västerås
Slut i lager
Slut i lager
Växjö
Slut i lager
Slut i lager
Örebro
Slut i lager
Slut i lager
Örnsköldsvik
Slut i lager
Slut i lager
Östersund
Slut i lager
Slut i lager
 Batterilagret, din batteri och energiexpert på nätet!
Hos oss handlar du fraktfritt!

( gäller alla artiklar undantaget start/förbrukningsbatterier som levereras fraktfritt vid order över 3000 kronor)

Sök ditt startbatteri här!
 I vår webbshop hittar du ett stort utbud av batterier och laddare.
Vi lagerför bl.a startbatterier, marinbatterier,verktygsbatterier, blyackar, stavbatterier, knappceller.
Hos oss finner du även batteri till hörapparat, kamera, mobiltelefon, gps m.m.
Kort sagt alla batterier "från klocka till truck"

Hittar du inte ditt batteri? Kontakta någon av våra 28 butiker så hjälper vi dig.
Svenska Batterilagret är certifierade enligt ISO 9001 och 14001

 

Batterilagret Batterilagret